




Покрышка 100/80-17 SWALLOW TIRE SB-128
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Метричний розмір – 100/80-17;
- максимальне навантаження на колесо - 200 кг;
- індекс навантаження - B;
- M / C;
- норма кількості шарів - 4 шарове покриття (4 PR);
- безкамерний тип шини;
- виробник – SWALLOW;
- країна виробництва – Індонезія;
- модель – SB-128;
- комплектація – покришка без камери;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swallow |
| Страна производитель | Индонезия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шина |
| Тип мототехники | Мотоцикл |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Размер покрышек | 17" (дюймов) |
| Совместимость | Viper Zongchen Horse Mustang |
- Цена: 1 890 ₴





